سید مهدی طالبیان:

افزایش کارایی و عملکرد عاملان فروش محصولات لبنی رضوی در دستور کار است

۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۸
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی از افزایش کارایی و عملکرد عاملان فروش محصولات این شرکت به عنوان یکی از برنامه‌های در دستور کار طی سال جاری خبر داد.

سید مهدی طالبیان در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در این راستا اقدامات متنوعی برنامه‌ریزی شده و در حال انجام است که از جمله این موارد می‌توان سرعت بخشیدن به تحویل سفارشات طی روز برای عاملان فروش در سطح شهر مشهد را نام برد.
وی ادامه داد: بدین منظور برنامه‌ریزی مناسبی برای افزایش ناوگان توزیع در مناطق مختلف شهر مشهد برای سهولت و تسریع در توزیع محصولات در زمان مورد نظر عاملان فروش محصولات لبنی رضوی با رویکرد افزایش رضایت‌مندی آن‌ها انجام شده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی، بازدید دوره‌ای از عاملان فروش در شهرستان‌ها، بررسی وضعیت عملکردی آن‌ها و شناسایی نقاط قوت و ضعف در فروش را یکی دیگر از برنامه‌های اختصاص داده شده به این امر عنوان کرد.
وی افزود: در این بازدید‌ها همچنین شناسایی راهکارها برای رفع موانع احتمالی به منظور افزایش هم‌افزایی بیشتر بین سازمان و عاملین فروش مد نظر قرار دارد.
طالبیان با اشاره به ارائه تخفیفات و همچنین کالاهای رایگان همراه با سفارشات به مشتریان تصریح کرد: این امر با هدف افزایش سهم محصولات لبنی رضوی در فروشگاه‌های عاملان فروش در سراسر شهر مشهد و نیز شهرستان‌های فعال صورت می‌گیرد.
وی ادامه داد: گرید‌بندی عاملان فروش بر اساس شاخص‌های مربوطه و تخصیص شیوه‌های تبلیغاتی متناسب با نتایج درجه‌بندی صورت گرفته، اقدام مهم دیگر و در دستور کار شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی برای افزایش کارایی و عملکرد عاملان فروش محصولات به شمار می‌رود.
طالبیان با تاکید بر لزوم ارزیابی عاملان فروش محصولات خاطرنشان کرد: بدین منظور انجام تورویزیت برای سرکشی، بررسی عاملان فروش در سراسر مناطق شهر مشهد توسط سوپروایزرهای فروش و ارزیابی بر اساس چک لیست‌های تدوین شده، در دستور کار قرار دارد.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی اضافه کرد: بدین ترتیب نتایج حاصل شده در قالب جلسات روزانه با حضور بازار یابان و توزیع‌کنندگان برای رفع موانع و مشکلات احتمالی برای نیل به بهترین عملکرد بررسی می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید