به همت مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی انجام می‌شود؛

برگزاری دوره آموزشی«گروه ‌درمانی» در کلینیک مشاوره آستان مهر رضوی

۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۱
مدیر مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی از برگزاری دوره آموزشی «گروه درمانی» در کلینیک تخصصی مشاوره آستان مهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، سید محسن اصغری نکاح با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: این دوره آموزشی ویژه مشاورین و خادم‌یاران علمی فعال در حوزه مشاوره و روان‌شناسی آستان قدس رضوی و با حضور خانم دکتر «باربارا زینب دِلیا»؛ دارای مدرک دکتری روان‌شناسی از دانشگاه آمریکا برگزار می‌شود.
مدیر مرکز مشاوره آستان قدس رضوی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های مرکز مشاوره آستان قدس رضوی، توانمندسازی مشاوران این مرکز است، اظهار کرد: دوره آموزشی«گروه ‌درمانی» به منظور کاهش فرسودگی شغلی مشاوران و روان‌شناسان مرکز مشاوره آستان قدس رضوی و توانمندسازی آنها در برابر مشکلات و مسائلی که در این شغل برای آنها به وجود می‌آید، برگزار می‌شود.
وی افزود: این دوره در ده جلسه آموزشی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت 8 الی 10 صبح با حضور جمعی از مشاوران مرکز مشاوره آستان قدس رضوی در محل کلینیک تخصصی مشاوره آستان مهر رضوی واقع در بلوار شهید منتظری- شهید منتظری 9 نرسیده به سه راه بعثت برگزار می‌شود.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید