توزیع عادلانه امکانات در مناطق زلزله زده شهرستان میانه اولویت آستان قدس رضوی است

۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۹
دبیر ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی گفت: خادمیاران امام رضا(ع) با همکاری ستاد بحران استان، در حوزه آواربرداری، پزشکی و روانشناسی اعلام آمادگی و مشغول به کار شدند.

افشین نفودی، با حضور در روستاهای زلزله زده اردها، شالقون و تیرشاب شهرستان سراب در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز در شهرستان میانه اظهار داشت: با توجه به اینکه عمق فاجعه در شهرستان میانه و بخش ترکمنچای زیاد بود از آغازین ساعات زلزله یعنی صبح جمعه در محل مستقر شده و ستادی را در یکی از سالن های ورزشی میانه تشکیل و خادمیاران رضوی را در آنجا سازماندهی کردیم.
وی افزود: با همکاری فرماندار و ستاد بحران شهرستان میانه خادمیاران در حوزه آواربرداری، پزشکی و روانشناسی اعلام آمادگی و مشغول به کار شدند.
نفوذی با اشاره به کمک رسانی مناسب آستان قدس رضوی در میانه خاطرنشان کرد: حدود ۱۰۰۰ دستگاه بخاری برقی در بین زلزله زدگان توزیع و همچنین ۶۰۰۰ متر مربع فوم برای زیر چادرها جهت جلوگیری از نفوذ سرما آماده و بین چادرها توزیع شد.
معاون اجرایی دفتر آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی از راه اندازی نانوایی سیار در مناطق زلزله زده میانه خبر داده و گفت: بعد از بازدید میدانی مانند شهرستان میانه سعی خواهیم کرد از امکانات آستان قدس در این شهرستان نیز استفاده کنیم.
این مقام مسئول در پایان با توجه به سطح انتظارات مردم گفت: بعد از بازدید میدانی سعی داریم تمام امکانات به صورت عادلانه در بین زلزله زدگان توزیع شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید