میزبانی تربیت بدنی آستان قدس رضوی از تیم ملی کبدی بانوان

۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۰
کاروان تیم ملی کبدی بانوان شامگاه گذشته با استقبال خادمان و جمعی از وزشکاران و متولیان تربیت بدنی آستان قدس رضوی وارد مشهد شد.

به گزارش آستان‌نیوز، به بهانه تجلیل از حرکت فرهنگی سال گذشته تیم ملی کبدی بانوان ایران در مسابقات آسیایی جاکارتا، مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی از اعضای این تیم برای حضور در اردوی چهار روزه مشهد دعوت به عمل آورد.
اعضای تیم ملی کبدی بانوان پس از قهرمانی مقتدرانه در مسابقات آسیایی جاکارتا 2018 و اهتزاز پرچم کشورمان، به شکرانه این قهرمانی آیة الکرسی را به صورت دسته‌ جمعی قرائت کردند و این حرکت فرهنگی بازتاب گسترده‌ای در این مسابقات داشت.
در مدت این سفر چهار روزه برنامه‌های فرهنگی متنوعی از جمله زیارت حرم مطهر حضرت رضا(ع)، بازدید از موزه رضوی و موزه ورزش و نمایش فیلم و نیز استفاده از مجموعه‌های تفریحی زیرنظر تربیت بدنی آستان قدس چون مجتمع فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) بیلدر و مجموعه‌ آبی بانوان برای اعضای تیم ملی کبدی در نظر گرفته شده است.   
همچنین با هدف گسترش مفاهیم اخلاقی و فرهنگ اسلامی میان ورزشکاران که در شمار مأموریت‌های تعریف شده تربیت بدنی آستان قدس رضوی است، روز پنجشنبه 30 آبان‌ماه طی مراسمی با حضور رئیس فدراسیون کبدی، تجلیل از ملی‌پوشان در این مجموعه ورزشی صورت گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید