به همت دارالشفای امام رضا(ع) صورت گرفت؛

برپایی پایگاه پایش سلامت در نمایشگاه دستاوردهای بسیج آستان قدس رضوی

۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۱
پایگاه سیار پایش سلامت دارالشفای امام رضا(ع) در نمایشگاه دستآوردهای بسیج آستان قدس رضوی در مشهد برپا شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید محسن ناظمی‌نژاد دارالشفاء امام رضا(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار آستان‌نیوز با بیان اینکه نمایشگاه دستاوردهای بسیج آستان قدس رضوی در چهارراه شهدای مشهد افتتاح شده است، بیان کرد: این پایگاه پایش سلامت به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج تا پنجم آذرماه به عموم زائران و مجاوران خدمات‌رسانی می‌کند.
مصطفی رضازاده ادامه داد: خدمات معاینه پزشک، کنترل فشار خون و کنترل قند خون به عموم مراجعان به صورت رایگان توسط جمعی از پزشکان و پرستاران خادمیار سلامت رضوی دارالشفای امام رضا(ع) در دو شیفت صبح و بعدازظهر از ساعت 8 تا 13 و 15:30 تا 19 در دو بخش مجزای خواهران و برادران در این پایگاه ارائه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه روزانه 4 خادمیار سلامت در این پایگاه حضور دارند، گفت: پایگاه پایش سلامت دارالشفاء امام رضا(ع) با هدف ارائه خدمات پیشگیرانه و با توجه به نقش مهم پایش سلامت منظم بدن در حفظ سلامتی مردم جامعه با همکاری مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی و حوزه مقاومت بسیج سازمان مرکزی آستان قدس رضوی برپا شده است.
رضازاده بیان کرد: ایستگاه اهدای خون نیز با هماهنگی مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی با اداره کل انتقال خون خراسان رضوی به مدت یک روز در هفته بسیج در این نمایشگاه دایر خواهد شد.
وی گفت: بسیجیان مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در ویژه برنامه‌های هفته بسیج بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) مانند همایش پنجم آذر ماه، برگزاری اردوهای خانوادگی با هماهنگی مؤسسه جوانان این آستان مقدس و مسابقات ورزشی این هفته حضور فعال خواهند داشت.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید محسن ناظمی‌نژاد تصریح کرد: این بسیجیان با هدف تجدید میثاق با آرمان‌های رهبری و شهدا در مراسم غبارروبی مزار شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی و همچنین راهپیمایی زائران و مجاوران این بارگاه ملکوتی در محکومیت اغتشاشات که به ترتیب 30 آبان و یکم آذر سال جاری برگزار شد، شرکت کردند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود