نمایشگاه کارآفرینی بانوان خادمیار استان خوزستان برپا شد

۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۲۰:۲۵
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خوزستان از برپایی نمایشگاه کارآفرینی بانوان خادمیار این استان در اهواز خبر داد.

به گزارش آستان نیوز از اهواز، حجت الاسلام والمسلمین جلیل علی‌نژاد، فعالیت‌های مختلف این دفتر را بمناسبت هفته وحدت و هفته کتاب تشریح کرد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان گفت: به مناسبت میلاد مسعود پیامبر مکرم اسلام و امام جعفر صادق(ع) خادمیاران کانون بانوان، محافل جشن میلاد و شادی را در شهرستان‌های اهواز و باغملک برگزار کردند.
وی افزود: در این محافل، فضلای حوزه علمیه جایگاه و اهمیت وحدت میان گروه‌های مسلمانان را مورد تاکید قرار داده و مسئولیت خطیر امت مسلمان را در مواجهه با فتنه‌های دشمنان اسلام و انسانیت، یادآور شد.
وی با قدردانی از برپایی نمایشگاه کارآفرینی بانوان خادمیار خوزستانی در اهواز، استمرار این حرکت پرثمر را برای رونق اشتغال‌ خانگی بانوان ضروری دانست.
حجت السلام والمسلمین علی‌نژاد ابراز کرد: در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم استان، خادمیاران رضوی در قالب اردوهای جهادی به مناطق مختلف استان اعزام شدند.
وی ادامه داد: توزیع مواد غذایی در میان نیازمندان و اهدای لوازم التحریر به دانش‌آموزان روستای صیدون، از دیگر فعالیت‌های خادمیاران رضوی بود.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان، با تاکید بر اهمیت ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی گفت: فعالیت خادمیاران کانون کتاب شهرستان خرمشهر در برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی و استقبال مردم از آن، قابل تحسین است، زیرا این امر موجب رشد فکری جامعه خواهد شد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود