به همت دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم،

نشست علمی «مروری بر اندیشه‌ها و میراث قرآنی شهید قاضی نورالله شوشتری» برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۱
به همت دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم، نشست علمی «مروری بر اندیشه‌ها و میراث قرآنی شهید قاضی نورالله شوشتری» برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، محورهای این نشست علمی در سه حوزه «کتاب شناخت»، «اندیشه شناخت» و «شخصیت شناخت» است که در محور کتاب‌شناسی، آثار شهید قاضی نورالله شوشتری اندیشمند و مفسر برجسته جهان تشیع، توسط محققان این اثر، حجج الاسلام و المسلمین علی فاضلی، محمدرضا فاضلی و محمدجواد محمودی ارائه می‌شود.
اندیشه‌شناسی شهید قاضی نورالله شوشتری را حجت‌الاسلام والمسلمین محمد علی مهدوی‌راد و حجت‌الاسلام و المسلمین فتح‌الله نجارزادگان از کارشناسان علوم قرآن و حدیث، ارائه خواهند کرد.
سخنرانان ویژه این نشست نیز آیت‌الله رضا استادی امام جمعه قم و حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید محمود مرعشی نجفی خواهند بود که در محور شخصیت‌شناسی شهید قاضی نورالله شوشتری به ایراد سخن خواهند پرداخت.
در پایان این مراسم از مجموعه 5 جلدی تفسیر کشف القناع شهید قاضی نورالله شوشتری رونمایی خواهد شد. لازم به ذکر است به شرکت‌کنندگان این نشست علمی، گواهی حضور و بن تخفیف ویژه خرید آثار شهید قاضی نورالله شوشتری چاپ بنیاد اعطا خواهد شد.
گفتنی است؛ این نشست علمی روز پنج‌شنبه 7 آذر از ساعت 9 تا 11:30 در سالن نشست شیخ طوسی(ره) نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم برگزار خواهد شد. در این مراسم از مجموعه تفسیری تازه انتشار یافته شهید قاضی نورالله شوشتری با عنوان «سلسله التراث التفسیری شهید قاضی نورالله التستری» نیز رونمایی می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید