کارگردان فیلم «منطقه پرواز ممنوع»:
فیلم «منطقه پروازممنوع» در مشهد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است
۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۱
کارگردان فیلم «منطقه پرواز ممنوع» گفت: فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در مشهد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و مخاطبان آن بیشتر از سایر شهرها هستند.

به گزارش آستان نیوز، سید احمد حسینی؛ کارگردان فیلم «منطقه پرواز ممنوع» شامگاه پنج‌شنبه در مراسم اکران اختصاصی این فیلم برای دانش آموزان مدارس امام رضا(ع) در مجتمع آیه‌های مشهد مقدس اظهار کرد: کسی در سینمای ایران منتظر فیلم برای قشر نوجوان نیست و اما با اطلاع‌رسانی مناسب شاهد افزایش مخاطب این فیلم هستیم.

وی ادامه داد: فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در مشهد مورد استقبال قرار گرفته است و مخاطبان آن بیشتر از سایر شهرها هستند.

زین‌العابدین تقی پور بازیگر فیلم «منطقه پروازممنوع» نیز عنوان کرد: فیلم منطقه پرواز ممنوع دارای محتوایی هیجانی و مناسب برای قشر نوجوان است و بسیار خرسندیم که فیلمی ارائه کرده‌ایم که مخاطبان نوجوان هم از دیدن آن رضایت دارند.

حسین باغگلی مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی نیز در مراسم اکران این فیلم بیان کرد: هدف از اکران اختصاصی این فیلم توسط بنیاد فرهنگی رضوی برای دانش آموزان مدارس امام رضا(ع) این بود تا دانش­ آموزان همراه خانواده‌های خود این فیلم را ببینند و درباره آن با هم صحبت کنند.

در این مراسم از فرزند شهید مرتضی عطایی از شهدای مدافع حرم که در نوشتن فیلم‌نامه نقش اثرگذاری داشته است تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است عوامل فیلم «منطقه پرواز ممنوع» پس ‌از این مراسم از سفره بابرکت امام رضا(ع) متنعم شدند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید