مراسم بزرگداشت هشتاد و دومین سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس(ره) برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۰
مراسم بزرگداشت هشتاد و دومین سالگرد شهادت آیت الله مدرس(ره) در جوار بارگاه این عالم ربانی در کاشمر برگزار می‌شود.

مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز گفت: این مراسم، ۱۱ آذر، ساعت ۱۰ صبح با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از مدیران فرهنگی شهرستان کاشمر برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدجواد رئوف سیدنژاد با اشاره به رونمایی از پوستر جشنواره شعرشهید مدرس در این مراسم افزود: علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا سه ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
وی عنوان کرد: در حاشیه مراسم بزرگداشت هشتاد و دومین سالگرد شهادت آیت‌ الله مدرس(ره)، کارگاه‌های زنده خوشنویسی، نقاشی و طراحی با مضامین زیارتگاه و چهره شهید مدرس(ره) با حضور هنرمندان برجسته استان خراسان رضوی و شهرستان کاشمر برپا می‌شود.
سیدنژاد یادآور شد: آیت الله سيد حسن مدرس فقيه مجاهد، عالم پرهيزگار و یکی از چهره‎هاي درخشان تاريخ تشيع است که در دهم آذر سال 1316 توسط ماموران رضاخان به شهادت رسید. زیارتگاه این شهید والا مقام در کاشمر به همت آستان قدس رضوی به یک قطب بزرگ فرهنگی تبدیل شده که همه روزه میزبان خیل عظیم علاقه‌مندان به راه و اندیشه این شهید است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود