تکمیل و تحویل ۸ واحد مسکونی سیل‌زدگان مازندران به همت خادمیاران رضوی تا پایان دهه فجر

۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۷
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران از تعهد خادمیاران افتخاری این دفتر نمایندگی برای احداث هشت واحد مسکونی و تحویل آن به خانواده‌های محروم سیل‌زده هم‌زمان با یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

محمداسماعیل امامزاده در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز در ساری، با تاکید بر حضور خادمیاران افتخاری امام رضا (علیه‌السلام) در استان مازندران برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان اظهار کرد: امدادرسانی به سیل‌زدگان استان افزون بر احداث هشت واحد مسکونی در قالب تهیه و توزیع سبد کالا، لوازم‌خانگی، فرش، فرشینه، پوشاک، غذای گرم و نیز انجام‌ شده است.
وی با بیان اینکه دو واحد از این تعداد واحد مسکونی در شهرستان جویبار، سه واحد در سیمرغ، یک‌خانه در بهنمیر بابلسر و یک‌خانه در شهرستان نکا به همت خادم یاران رضوی احداث و تحویل خانواده‌های محروم سیل‌زده می‌شود، یادآور شد: برای ساخت این واحدهای مسکونی بنیاد مسکن استان ۱۵ میلیون تومان و کمیته امداد استان ۱۰ میلیون تومان تسهیلات اعطا می‌کنند و باقی هزینه‌ها توسط خادم یاران رضوی تأمین خواهد شد.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی، به تلاش و همت مضاعف نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران برای ساخت و تعمیر خانه‌های مردم سیل‌زده اشاره کرد و یادآور شد: همه تلاش ما برای تکمیل و تحویل خانه های متعهد شده سیل زدگان تا 22 بهمن است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود