مسابقه اینترنتی «شهید مدرس(ره)، اسوه فقاهت و سیاست» برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۶
مسابقه اینترنتی «شهید مدرس(ره)، اسوه فقاهت و سیاست»، از سوی موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز با اشاره به فرار رسیدن هشتاد و دومین سالگرد شهادت آیت الله مدرس(ره) گفت: شهید مدرس(ره) مجاهد و عالمی پرهیزگار بود كه زندگي، اخلاق، رفتار و نيز جهت گيري‎هاي سياسي و اجتماعي وي براي مشتاقان حق و حقيقت نمونه خوبي است. این مسابقه در راستای تبین شخصیت، معرفی اندیشه‌ها و مقام شهید آیت الله مدرس(ره) برای جوانان و بیان دیدگاه‌های معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری در خصوص شخصیت این سید جلیل القدر از یکم آذر در حال برگزاری است.
رئوف سیدنژاد با اشاره به اینکه منبع این مسابقه، به صورت pdf بر روی سایت شهید آیت الله مدرس(ره) بارگذاری شده است، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی مجتمع فرهنگی زیارتگاه شهید مدرس(ره) به آدرس shahidmodarres.com منبع و مطالب مورد نیاز برای پاسخ به سوالات را دریافت و در مسابقه «اسوه فقاهت و سیاست شهید آیت الله مدرس» شرکت کنند.
وی یادآور شد: برگزاری این مسابقه تا پایان آذر ماه ادامه دارد که به نفرات برگزیده به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.
‌سید نژاد تصریح کرد: مسابقه کتاب خوانی «شهید آیت الله مدرس، اسوه فقاهت و سیاست» بیش از 10 سال است که به صورت سراسری برگزار می‌شود که هر ساله بیش از دو هزار نفر در این مسابقه شرکت می‌کنند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود