۱۰۰۴ اثر به جشنواره خدمت خادمیاران رضوی استان مازندران ارسال شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۰
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران گفت: ۱۰۰۴ اثر به جشنواره خدمت خادمیاران رضوی استان مازندران ارسال شد.

به گزارش آستان نیوز از ساری، محمد اسماعیل امامزاده به خبرنگار ما گفت: 1004 اثر از خادمیاران رضوی استان با موضوعات آموزشی، فرهنگی، هنری، جذب خادمیار، ابتکار در جلب کمک‌های مردمی، ایجاد اشتغال و کار آفرینی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را اثرگذاری فرهنگی، ارائه خدمت به محرومان و نیازمندان، معرفی الگوهای برتر خدمت دانست و افزود: اهداف ذکر شده، بخشی از منویات مقام معظم رهبری در منشور هفت‌گانه آستان قدس رضوی است که تلاش ما، تحقق تمامی آن‌ها با همکاری خادمیاران رضوی است.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان مازندران با اشاره به اهمیت توجه به ارائه طرح‌های ابتکاری از سوی کانون‌های خادمیاری اظهار کرد: لازم است فعالیت‌های برتر و موفق خادمیاران سطح کشور الگوسازی شده و تجربه آن در اختیار همه قرار گیرد.
امامزاده با اشاره به محورهای جشنواره و شیوه شرکت در آن گفت: جشنواره خدمت، شامل سه محور اصلی «گزارش فعالیت‌های الگویی»، «دیدگاه ها و نظرات» و «بخش ویژه» است و خادمیاران رضوی برای ارائه فعالیت‌های خود، لازم است به بخش «شرکت در جشنواره خدمت» سامانه خادمیاران رضوی به نشانی khademyar.razavi.ir مراجعه نموده و آثار خود را در محور مورد نظر ثبت نماید.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود