خادمیاران کانون تعلیم و تربیت پا به پای فرزندان شهدای مدافع حرم

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۸
جلسه توجیهی خادمیاران کانون تعلیم و تربیت دفتر آستان قدس رضوی در استان قم، به منظور هدایت تحصیلی فرزندان شهدای مدافع حرم برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از قم، هدف از اجرای این برنامه که از آن با عنوان «طرح نظارت تحصیلی دانش‌آموزان» یاد می‌شود، نظارت بر روند پیشرفت علمی دانش‌آموزان شهدای مدافع حرم استان قم است.
در طرح نظارت تحصیلی دانش‌آموزان، بیش از ۵۰ نفر از معلمان آموزش و پروش که در قالب خادمیاران رضوی کانون تعلیم و تربیت سازماندهی شده‌اند، حداقل هر دو هفته یکبار روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان را بررسی نموده و در صورت نیاز، نسبت به راهنمایی و هدایت تحصیلی آنان اقدام خواهند نمود.
ستاد تکریم خانواده شهدای استان قم، کانون تعلیم و تربیت آستان قدس رضوی را در اجرای این طرح تحصیلی یاری خواهد نمود.
حسین استادآقا، رئیس ستاد تکریم خانواده شهدای استان قم با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این ستاد در سال گذشته، انگیزه خادمیاران رضوی را در حمایت علمی از دانش‌آموزان شهدای مدافع حرم مقدس دانست و بر حمایت از این طرح تاکید کرد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم نیز در این نشست گفت: مایه مباهات است که امروز با افتخار اعلام کنیم کانون تعلیم و تربیت دفتر آستان قدس رضوی استان قم هدایت تحصیلی 300 نفر از فرزندان شهدای مدافع حرم استان را عهده دار شده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر تکیه‌ای گفت: امروز خادمیاران امام هشتم علیه السلام بر خود می‌بالند که هدایت تحصیلی فرزندان شهدایی را عهده دار شده‌اند که برای دفاع از حرم اهل‌بیت علیه‌السلام و آرامش و امنیت میهن اسلامی جان خود را نثار کردند.
خاطرنشان می‌شود این طرح برای دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم استان قم برگزار می‌گردد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید