اعزام ۱۰هزار و ۷۰۰ زیارت اولی استان کرمانشاه به مشهد مقدس

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۷
خادمیاران رضوی استان کرمانشاه، 10 هزار و 700 نفر از عاشقان امام رضا علیه‌السلام را در قالب 244 کاروان زیارتی به مشهدالرضا اعزام کردند.

به گزارش آستان نیوز از کرمانشاه، سید محمد جعفر امامیان خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان را یکی از رسالت‌ها و اهداف مهم نمایندگی‌های آستان قدس رضوی معرفی و اظهار کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی تاکنون زمینه سفر ۱۰ هزار و ۷۰۰ زائر محروم زیارت اولی استان کرمانشاه را در قالب ۲۴۴ کاروان به مشهد مقدس فراهم کرده است.

وی ادامه داد: اخیرا دو کاروان زیارت اولی ۸آذر ماه در قالب طرح مهر درخشان به مشهد مقدس اعزام شدند و این امکان برای افراد کم بضاعت که تاکنون به مشهد مقدس نرفته اند فراهم است.

امامیان در ادامه ضمن اشاره به تامین مکان و تغذیه مناسب توسط آستان قدس طبق شرایط اعلام شده برای زیارت اولی ها گفت: زائرین در این سفر میهمان سُفره خانه حرم مطهر خواهند بود و هزینه ایاب و ذهاب این عزیزان نیز توسط خیرین استان تامین شده است.

وی از همه خیرین خواست که در این امر خیر و خدا پسندانه جهت اعزام زائرین و یا حتی اعزام نائب با مراجعه به بخش وقف و نذر مشارکت نمایند.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی با اشاره به استفاده از ظرفیت شبکه منطقه ای اعلام کرد: جهت شناسایی و ثبت نام از محرومین و زیارت اولی ها از شبکه محله ای و منطقه ای استفاده شده و عزیزان جهت ثبت نام باید به رابطین مناطق در محلات مراجعه نمایند.

وی همچنین از اعزام دو کاروان زیارت اولی دیگر درقالب طرح مهر درخشان طی هفته آتی خبر داد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود