به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

کتاب «آیه به آیه» ویژه کودکان منتشر شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۶
کتاب «آیه به آیه» ویژه کودکان به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تألیف و منتشر شد.

به گزارش آستان نیوز، با توجه به اینکه دوره کودکی یکی از بهترین مقاطع برای آموزش مفاهیم دینی بوده و آموزش در این سنین پایه و اساس آموزش‌های بعدی است، اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با توجه به رسالت خود، اقدام به چاپ کتاب آموزشی آیه به آیه ویژه کودکان 7 تا 9 سال کرده است.
این اثر آموزشی توسط حسین میرزایی ملک با رویکرد اعتلای معارف قرآنی برای کودکان تنظیم شده است و نویسنده تلاش دارد تا پیام و مفهوم منتخبی از آیه‌های سور شریفه را ترجمه و در قالب شعر به کودکان منتقل کند.
کتاب «آیه به آیه» متشکل از شش آیه از سوره‌های نور، لقمان، طه، مائده، احزاب و انشراح است که مطالبی را پیرامون موضوعات سلام دادن، شکرگزاری، دعا، سبقت در کارهای نیک، صداقت و ایستادگی در برابر سختی‌ها با زبان شعر کودکانه به مخاطبین ارائه داده است.
این اثر آموزشی با رویکرد شناساندن آیات کلام الله مجید به کودکان همراه با نقاشی‌های جذاب جمع بندی شده و با شمارگان 5 هزار در اختیار مخاطبین قرار گرفته است
علاقه‌مندان می‌توانند با روش‌های دانلود از طریق مراجعه به سایت‌razaviarchive.aqr.ir ، دانلود از طریق مراجعه به کانال تولیدات فرهنگی حرم مطهر رضوی در تمامی پیام‌رسان‌های ایرانی به آدرسrazavi_tv @ ، شرکت در مراسم حرم مطهر‌، مراجعه به كيوسك‌های اطلاع‌رسانی فرهنگی مستقر در سطح حرم مطهر رضوی و یا مراجعه به پاتوق كتاب ميهمان‌سراي انديشه واقع در ايوان باب‌الهادي صحن جامع رضوي این کتاب را دریافت کنند.
یادآوری می‌شود؛ در طول سال و مناسبت‌های مختلف محصولات فرهنگی متنوعی از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تولید می‌شود که چاپ کتاب «آیه به آیه» یکی از اقدامات این اداره است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید