به همت مرکز مشاوره آستان قدس رضوی؛

کارگاه آموزشی «زندگی با طعم کتاب» در کلینیک مشاوره آستان مهر رضوی برگزار شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۶
کارگاه آموزشی «زندگی با طعم کتاب» به همت مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، این کارگاه آموزشی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی صبح امروز با حضور جمعی از مشاوران و روانشناسان آستان قدس رضوی در محل کلینیک تخصصی مشاوره و روان‌شناسی آستان مهر رضوی برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی استاد هادی میری؛ کارشناس ارشد رشته روانشناسی، بخش‌هایی از کتاب «نیمه تاریک وجود» اثر «دبی فورد» با موضوع توان بازیابی خلاقیت، استعدادها و رویاها را برای مخاطبان قرائت کرد و نکات مهم آن را مورد بررسی قرار داد.
این کارگاه سومین و آخرین جلسه بررسی کتاب «نیمه تاریک وجود» بود و از جلسه آینده کتاب «بازی‌ها» اثر «اریک بِرن» که حاوی موضوعاتی همچون اهمیت روابط بین فردی و شناسایی شیوه‌های ارتباط با دیگران است، توسط استاد هادی میری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
گفتنی است؛ مرکز مشاوره آستان مهر رضوی وابسته به مرکز مشاوره آستان قدس رضوی، واقع در بلوار شهید منتظری 9 نرسیده به سه راه بعثت به منظور توانمندسازی مشاوران این مرکز اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی مختلف می‌نماید.
علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌های آموزشی از جمله کارگاه آموزشی «زندگی با طعم کتاب» می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره تلفن‌های 38419435، 38438186 و یا شماره 09219986924 تماس حاصل نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید