به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛

برگزاری دوره تخصصی معرفت بصیرتی ویژه اساتید، مبلغات و مداحان محافل خانگی بانوان

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۶
سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی از برگزاری دوره تخصصی معرفت بصیرتی ویژه اساتید، مبلغات و مداحان محافل خانگی بانوان خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، فاطمه دژبرد به خبرنگار ما گفت: این دوره تخصصی با موضوع تبیین نقش محافل خانگی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و با محوریت ترویج سبک زندگی فاطمی از سوی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی طراحی شده و به مدت سه روز در محل باغ اردوگاه خاتون اجرا خواهد‌ شد.
وی افزود: دوره تخصصی معرفت بصیرتی ویژه اساتید، مبلغات و مداحان محافل خانگی بانوان از روز چهارشنبه 13آذر آغاز می‌شود و با حضور اساتید برجسته تا روز جمعه 15آذر ادامه خواهد داشت.
دژبرد تصریح کرد: وظایف اساتید، مبلغان و مداحان در تبیین بیانیه گام دوم در حوزه زن و خانواده با الگوبرداری زندگی حضرت فاطمه زهرا(س)، نقش مدیریت اقتصادی و فرهنگی حضرت فاطمه(س) در خانواده و اجتماع، بررسی ظرفیت‌ها آسیب‌ها و آفت‌های جلسات خانگی و نقش آن در اجتماع، تبیین الگوی سوم زن نه شرقی نه غربی با تشریح پیام مقام معظم رهبری به کنگره 7000 زن شهیده، بررسی شخصیت عرفانی حضرت فاطمه(س) و نقش تربیتی آن در زندگی فردی اجتماعی، تکامل گرایی مسولیت اجتماعی زنان با رویکرد زندگی اجتماعی حضرت فاطمه زهرا(س)، بررسی اندیشه‌های جوانگرایی در انتخابات از دیدگاه مقام مغظم رهبری در گام دوم انقلاب از جمله موضوعاتی است که در این دوره تخصصی بررسی می‌شود.
وی گفت: این دوره سه روزه با حضور اساتیدی همچون حجج الاسلام راجی، وکیلی، حیدری کاشانی، نظافت و رحیم پور ازغدی و دکتر سویزی برگزار خواهد شد.
سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: قرائت زیارت امین الله و دعای عالیه المضامین همراه با مناجات خوانی توسط مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) از دیگر برنامه‌های طراحی شده برای بهره مندی شرکت کنندگان در دوره تخصصی معرفت بصیرتی ویژه اساتید، مبلغات و مداحان محافل خانگی بانوان است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید