اعزام 640 مددجوی اهل تسنن استان گلستان به حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۷
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی از اعزام 640 مددجوی اهل تسنن با اعتبار 192 میلیون تومان به مشهد مقدس خبر داد.

سید حسین علوی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در گلستان در گفتگو با آستان نیوز گفت: به مناسبت هفته وحدت 640 مددجوی اهل تسنن گلستان با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با اعتبار 192 میلیون تومان به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی هدف از برگزاری اردوهای زیارتی را تقویت بنیه اعتقادی و دینی دانست و افزود: آستان قدس رضوی و کمیته امداد با اجرای طرح «شوق زیارت» نیازمندانی را که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند شناسایی و ساماندهی و با همکاری خیران به سفرهای زیارتی اعزام می‌کند.
در ادامه اسکندر اسکندری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان گلستان در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز تصریح کرد: کمیته امداد تاکنون در سال جاری 2640 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان را برای زیارت بارگاه مقدس علی بن موسی‌الرضا (ع) به مشهد مقدس اعزام کرده است.
وی افزود: یکی از اولویت‌های حوزه فرهنگی اعزام مددجویان تحت حمایت به اردوهای زیارتی است که این اردوها در قالب اردوهای دانش‌آموزی، دانشجویی و خانوادگی برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار گلستانی می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #2*5*017*8877* کمک‌های خود را برای اعزام مددجویان به مشهد مقدس واریز و در این امر خیر مشارکت کنند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید