اعلام برنامه‌های میلاد امام حسن عسکری(ع) در حرم رضوی

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۲
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: جشن میلاد امام حسن عسکری(ع) در هفته جاری در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین شریعتی‎نژاد در گفتگو با آستان نیوز اظهار کرد: هم‌زمان با سالروز میلاد حضرت امام حسن عسکری(ع) در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در رواق امام خمینی(ره) ویژه برنامه‌های متنوعی برگزار می‌شود.
وی گفت: چهارشنبه شب هم‌زمان با میلاد این امام همام، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله فرحزاد بعد از نماز مغرب و عشاء سخنرانی می‎کند و در ادامه گروه تواشیح و مداحان خاندان عصمت و طهارت(ع) به سرودخوانی و مدیحه‌سرایی می‌پردازند.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه احمد واعظی در شب میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت به مدیحه‌سرایی خواهد پرداخت، افزود: ویژه برنامه‌ای هم برای روز میلاد تدارک دیده شده که پنج‌شنبه از ساعت 9:30 صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید محمدرضا طباطبایی نسب در رواق امام خمینی(ره) آغاز می‌شود و تا بعد از اقامه نماز ظهر و عصر با مداحی و مولودی‌خوانی مداحان ادامه خواهد داشت.
شریعتی‎نژاد ادامه داد: ویژه برنامه‌های متنوع فقه و زندگی، حلقه‎های معرفت، پرسمان دینی و مولودی‌خوانی و سخنرانی در رواق‌های حرم مطهر امام رضا(ع) برای زائران ایرانی و غیر ایرانی از دیگر برنامه‎های میلاد فرخنده امام حسن عسکری(ع) در حرم رضوی است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در روز چهارشنبه و پنج‌شنبه قبل از نماز ظهر و همچنین نماز مغرب مراسم جشنی در رواق حضرت زهرا(س) ویژه بانوان تدارک دیده شده است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود