یادواره‌ی شهدای دانش‌آموز استان آذربایجان ‌غربی در ارومیه برگزار شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۷
با حضور خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، خادمیاران رضوی و اقشار مختلف مردم شهید پرور ارومیه، یادواره شهدای دانش‌آموز استان آذربایجان ‌غربی با عنوان «لاله‌های روشن» برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از ارومیه، خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در کنار اقشار مختلف مردم ارومیه، نام و یاد شهدای دانش‌آموز استان را گرامی داشته و رشادت‌های آنان را ارج نهادند.
در این مراسم که به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان و مشارکت اداره کل آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه برگزار شد، پرچم مقدس حرم نورانی امام رضا علیه السلام در محل برگزاری یادواره به اهتزار درآمد.
مدیر کل آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه نیز در این مراسم، دانش آموزان را به تاسی و الگو گرفتن از سیره و سبک زندگی عاشورایی شهدا دعوت و تاکید کرد: امنیت و آرامش کنونی کشور، مرهون رشادت‌ها و دلاور مردی‌های شهداست که پایداری آن ‌را با خون خود به امضا رساندند.
در بخش دیگری از این مراسم، ضمن تجلیل از خانواده‌های معزز شهدای دانش‌آموز، از سردیس دانش‌آموز شهیده مریم سپهری رونمایی و لوح یادبودی به خانواده ایشان اهدا شد.
خاطرنشان می‌شود، استان آذربایجان غربی ۷۷۷ شهید دانش‌آموز را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است که هر یک چراغ راه هدایتی برای نسل آینده‌ساز این خاک و بوم هستند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید