نونهالان قرآنی میهمان ویژه برنامه «خورشید سامرا» شدند

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۱
هم‌زمان با روز میلاد فرخنده و مسعود امام حسن عسکری(ع) نونهالان قرآنی میهمان ویژه برنامه «خورشید سامرا» شدند.

به گزارش آستان نیوز، هم‌زمان با فرا رسیدن روز میلاد با سعادت یازدهمین امام شیعیان حضرت امام حسن عسکری(ع)، نونهالان قرآنی با حضور در کارگاه‌های مهدالرضا(ع) دارالقرآن الکریم و رواق حضرت زهرا(س) حرم مطهر رضوی، فرا رسیدن این میلاد فرخنده و مسعود را جشن گرفتند.
در این کارگاه‌ها نونهالان قرآني در قالب كارگاه‌هاي قصه‌‌گویی، رنگ‌آميزي، كاردستي و داستان با شخصیت این امام بزرگوار و همچنین با سبک زندگی ایشان آشنا شدند.
در این کارگاه‌ها همچنین کودکان برگه‌های نقاشی از پیش آماده شده را که در آن گنبد و بارگاه حرم مطهر امام حسن عسکری به تصویر کشیده شده بود رنگ‌آمیزی کردند و در پایان این نقاشی‌ها به عنوان هدیه فرهنگی حرم مطهر رضوی به آن‌ها اهدا شد.
اجرای برنامه مولودی‌خوانی و شعر‌خوانی به مناسبت فرخنده میلاد امام یازدهم و اهدای هدایای فرهنگی و متبرک به نونهالان از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه بود.
لازم به یادآوری است: كارگاه‌هاي مهدالرضا(ع) همه روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي پذيراي زائران و مجاوران نونهال حرم مطهر رضوی و در اعیاد و مناسبت‌های مذهبی نیز در این کارگاه‌ها ویژه برنامه‌هایی برای نونهالان قرآنی برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید