ویژه برنامه‌های فرهنگی ورزشی خادمیاران بلوار توس در تربیت بدنی آستان قدس کلید خورد

۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۲
ویژه برنامه‌های فرهنگی ورزشی کانون خادمیاران بلوار توس با حضور 250 شرکت‌کننده روز گذشته در تربیت بدنی آستان قدس رضوی شروع به کار کرد.

به گزارش آستان‎نیوز، دو ویژه برنامه فرهنگی و ورزشی با هدف توجه به اقشار کم‎برخوردار حاشیه شهر مشهد از شانزدهم آذرماه در محل سالن‌های چندمنظوره تربیت بدنی آستان قدس رضوی کلید خورد.
اعضای کانون خامیاران رضوی محله توس در راستای اهداف تعیین شده برای این کانون‌ها، طی یکسال از آغاز فعالیت خود با بیش از 20 مسجد این منطقه شهر مشهد ارتباط برقرار کرده و ویژه برنامه‌های مختلفی را برای ساکنان به ویژه نسل جوان به اجرا درآورده است.
طی برنامه‌ای ورزشی، برگزاری مسابقاتی در دو رشته فوتسال و والیبال و برای مخاطبان نوجوان و جوان پسر محله توس در نظر گرفته شده است که طی یک‌ماه 150 شرکت‌کننده با هم به رقابت می‌پردازند. این رقابت‌های ورزشی برای دومین سال پیاپی برای مخاطبان هدف ساکن بلوار توس در حال برگزاری است.
طی برنامه دیگری در قالب فرهنگی ورزشی، 10 نوجوان 11 تا 15 سالِ فعال در مساجد محله توس انتخاب شدند و طی چهار ماه برنامه‌های متنوعی با هدف تحصیل، تهذیب و ورزش آن‌ها به اجر درمی‌آید.
با هماهنگی‌های صورت گرفته با ائمه جماعات مساجد محله توس و مربیان خادمیار فرهنگی و ورزشی و نیز سنجش خروجی این طرح، طی سال آینده برای شمار بیشتری از ساکنان نوجوان این منطقه ادامه پیدا می‌کند تا با تربیت این جمع، در آینده نزدیک خودشان به گردانندگان مساجد منطقه و مبلغ و هدایت‌کننده نسل جوان تبدیل شوند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید