برای نخستین بار صورت گرفته است؛

تولید کنسانتره با خواص دارویی «به» توسط شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۰
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی گفت: این شرکت برای نخستین بار کنسانتره‌ای با خواص دارویی «به» تولید کرده است.

حمید‌رضا اصیلی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: با توجه به مصرف کم کنسانتره «به» و از طرفی ارزش و خواص دارویی این میوه، در سال جاری مقدار 40 تن میوه برای تولید کنسانتره دریافت شده است.
وی ادامه داد: در این راستا 5 تن کنسانتره به با رعایت استانداردهای لازم و با برخورداری از کیفیت مطلوب تولید و عرضه شده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی درباره رویکرد این مجموعه از تولید کنسانتره به خاطرنشان کرد: شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی با دارا بودن امکانات مناسب صنعتی، توانایی تولید انواع کنسانتره را دارد که امسال برای اولین بار کنسانتره به را که مصارف خاص و کمی دارد برحسب درخواست مشتریان، تولید کرده است.
وی ادامه داد: محصول تولیدی به صورت فله در بسته‌بندی بشکه به طرف قرارداد تحویل شده که شرکت مذکور در بسته‌بندی‌های کوچک به بازار عرضه خواهد کرد.
اصیلی افزود: برای تولید این محصول نیز از خطوط فعلی کارخانه البته با انجام کمی تغییرات فنی در خط تولید کنسانتره استفاده شده است.
وی با اشاره به کیفیت بالای محصول مذکور بیان کرد: کنسانتره «به» همچون سایر محصولات تولیدی این شرکت با رعایت دقیق استانداردهای کیفی و به صورت کاملا طبیعی، خالص و با ارزش غذایی بالا تولید شده است.
اصیلی ادامه داد: طبق بررسی صورت گرفته این محصول در قالب داروی گیاهی در مغازه‌ها عرضه خواهد شد.
وی درباره آزمون‌های انجام شده برای بررسی کیفیت این محصول در روند تولید تصریح کرد: در مرحله ورود میوه، بررسی کیفیت میوه از نظر سلامت میوه، بریکس و PH و نیز در پایان مرحله تولید، اقداماتی نظیر بررسی رنگ و بافت کنسانتره تولیدی، اندازه‌گیری بریکس محصول، اندازه‌گیری PH محصول، بررسی طعم و مزه محصول تولیدی مورد نظارت واحد کنترل کیفیت قرار می‌گیرد.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی افزود: ضمن این که در هنگام خرید و دریافت میوه، به پارامترهای مهمی چون سلامت میوه، رسیده بودن آن، نبود آفت‌زدگی و خرابی میوه توجه می‌شود و پس از تایید واحد کنترل کیفیت محصول برای تولید کنسانتره مورد مصرف قرار می‌گیرد.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید