آیین بزرگداشت روز دانشجو در پردیس رضوان دانشگاه امام رضا(ع) برگزار شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۵
آیین بزرگداشت روز دانشجو در پردیس رضوان دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، این مراسم صبح امروز با حضور مرتضی رجوعی رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، زهرا تجریشی مسئول دانشگاه پردیس رضوان، معاونین آموزشی و فرهنگی و همچنین جمع کثیری از  دانشجویان در محل نمازخانه دانشگاه پردیس رضوان برگزار شد.
زهرا تجریشی مسئول دانشگاه پردیس رضوان در ابتدای این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو عنوان کرد: روز دانشجو روزی است که ویژه دانشجویان به ثبت رسیده است. این روز، به یاد سه دانشجو که هنگام اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیکسون معاون رئیس‌جمهور وقت ایالات متحده آمریکا و همچنین از سرگیری روابط ایران با بریتانیا، در تاریخ ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ در دانشگاه تهران کشته شدند، گرامی داشته می‌شود.
وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های دانشجو مطالبه‎گری است، گفت: دانشجوی مطالبه‌گر باید زمان سنج، فعال، پر انرژی و خستگی ناپذیر باشد تا با اراده‌ای راسخ برای مطالبه حق مردم، انقلابی عمل کند.
این مسئول خاطرنشان کرد: شما دانشجویان، اندیشه‌ها، نظرات و ایده‌های نابی دارید که می‌تواند در اداره کشور بسیار کارساز باشد.
وی با بیان چند توصیه به دانشجویان گفت: شما دانشجویان باید در راه کسب تخصص برای آینده کشور تلاش کنید و سعی کنید در کنار تخصص، مهارت‌های زندگی را بیاموزید.

هدفمندی یکی از مولفه‌های موفقیت
جلیل معماریانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) نیز در این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو، به تعریفی از موفقیت پرداخت و پنج مولفه هدفمندی، استمرار در کار، ارزشمندی و پشتکار و تلاش را از مولفه‌های موفقیت ذکر کرد.
 وی خاطرنشان کرد: دانشجویان باید برای زندگی خود هدفی را ترسیم کنند و این هدف را در اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در چشم اندازی بیست ساله مشخص کنند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) ادامه داد: امروز ما بیشتر نیاز به تفکر، شناخت و مطالعه داریم و شادی، آرامش و موفقیت در گرو توسل به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و آموزه‌های قرآنی است.
وی با بیان اینکه استمرار در کار از نکات کلیدی موفقیت است، گفت: همه می خواهند در مسیر موفقیت گام بردارند ولی تنها کسانی به مقصود خود می رسند که در کارشان استمرار داشته باشند و از تلاش دست نکشند.
گفتنی است: در پایان این مراسم ضمن افتتاح نمازخانه جديد پرديس رضوان از برترين هاي علمي رشته هاي مختلف تقدير به عمل آمد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید