به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی،

نام‌نویسی دوره آموزش سرود «آوای رضوان» ویژه بانوان آغاز شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۰
دوره تخصصی آموزش سرود «آوای رضوان» ویژه بانوان به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، برپایی این دوره تخصصی در سرفصل‌های مختلف آموزشی در 25 جلسه از چهارشنبه، 20 آذر 1398، روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 14 تا 15:30 در مکتب هنر رضوان به نشانی مشهد، خیابان کوهسنگی 17، پلاک 14 صورت می‌گیرد.
دوره تخصصی سرود آوای رضوان ویژه بانوان در سرفصل‌های بهداشت حنجره، آشنایی با مبانی نظری موسیقی، شناخت الگوهای ریتمیک، شناخت فواصل و گام‌های مختلف، نفس‌گیری و تکنیک‌های آواز و خوانندگی، شناخت و بررسی اندام مؤثر در خواندن، نحوه تست و انتخاب اعضای گروه، انتخاب شعر و آهنگ مناسب، شیوه و مراحل تمرین، ایجاد شرایط مناسب برای اجرای مطلوب و رهبری گروه برپا خواهد شد.
بانوان علاقه‌مند تا سه‌شنبه 19 آذر سال جاری می‌توانند با ارتباط با آی دی @dokhtareinsarzamin در پیام‌رسان بله در این دوره نام‌نویسی کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09308182535 تماس بگیرند.
لازم به ذکر است، جشنواره سراسری «آکاپلای آوای رضوان‌(ویژه بانوان)» نیز به همت واحد آوای رضوان وابسته به مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 7 مشهد مقدس و دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس استان خراسان رضوی در سال جاری برگزار می‌شود.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید