نخستین کاروان زوج های زائر اولی آذربایجان غربی عازم مشهد مقدس شدند

۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۸
نخستین کاروان زوج های جوان زائر اولی و محروم استان آذربایجان غربی به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان و با کمک خیرین به بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی الرضا(ع) مشرف شدند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از ارومیه، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی، در آیین بدرقه زوج های جوان گفت: این کاروان شامل ۴۲ زوج جوان در قالب طرح همسایه کانون زنان و خانواده دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی زندگی مشترک خود را با زیارت بارگاه منور امام رضا علیه السلام آغاز می کنند.
حجت الاسلام نوروز نژاد، با بیان اینکه آغاز زندگی مشترک با زیارت و توسل به ائمه(ع) به خصوص زیارت امام رضا علیه السلام موجب برکت زندگی می شود، افزود: زوج های جوان این سفر معنوی را غنیمت بدانند و به احسن وجه از برکات آن بهره مند شوند.
وی زیارت با معرفت را یکی از مهمترین عوامل قبولی زیارت دانست و گفت: برای تحقق زیارت با معرفت باید جایگاه و مقام امام را شناخت و با خلوص نیت و درک معنی اذن دخول وارد حرم و زیارت شد.
به گفته مدیر نمایندگی آستان قدس، زوجین در این سفر سه روزه علاوه بر برگزاری جشن ازدواج در حرم مطهر امام رضا علیه السلام، از خدمات آموزشی و مشاوره ای حضوری و غیر حضوری بهره مند خواهند شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید