هم‌زمان با مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی صورت گرفت؛

استقرار بیمارستان سیار آستان قدس رضوی در جوار حرم مطهر امام هشتم(ع)

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۰
جانشین رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی از استقرار بیمارستان سیار این آستان مقدس هم‌زمان با مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی در جوار جرم مطهر امام هشتم(ع) خبر داد.

دکتر محمود ابراهیمی در گفت‌وگو با آستان نیوز بیان کرد: سامانه سیار آستان قدس رضوی به همت بنیاد سلامت این آستان ملکوتی در قالب اتوبوس‌های بیمارستانی اتاق عمل و بستری به منظور ارائه خدمات پزشکی اورژانسی رایگان به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی ظهر امروز در حدفاصل باب الرضا(ع) و باب الجواد(ع) بارگاه ملکوتی رضوی مستقر شد و تا شامگاه سه‌شنبه 17 دی 1398 در این مکان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
وی افزود: این سامانه سیار در روز نخست استقرار خود هم‌زمان با برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی در حرم مطهر امام رضا(ع)، به بیماران قلبی و تنفسی و مصدومان احتمالی خدمات پزشکی تخصصی و همچنین خدمات پرستاری مانند تزریقات، پانسمان و سرم‌تراپی ارائه می‌کند.
جانشین رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی ادامه داد: این خدمات با حضور متخصص جراحی، متخصص طب اورژانس، متخصص بیهوشی، نیروهای پرستاری و تکنسین‌های اتاق عمل و بیهوشی در یکشنبه 15 دی ماه انجام می‌شود.
ابراهیمی گفت: خدمات پایش سلامت مانند سنجش فشار خون نیز در دو روز دوشنبه و سه‌شنبه 16 و 17 دی سال جاری با مشارکت فعال خادمیاران سلامت رضوی به عموم زائران و مجاوران در محل این سامانه سیار بیمارستانی ارائه خواهد شد.
 

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید