برگزاری یادمان سردار دلها در کتابخانه های وابسته به آستان قدس رضوی

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۸
کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در مشهد و شهرستان‌ها به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، با برگزاری نمایشگاه کتاب، پوستر و نرم افزار، یاد این شهید والامقام و دیگر شهیدان این حادثه تروریستی را گرامی داشتند.

به گزارش آستان نیوز، من هم سليماني ام، فرمانده اسطوره، سوگ سردار، سردار دلها، عناوین نمایشگاهی است که مجتمع فرهنگي و كتابخانه امام رضا (ع) قوچان، فرهنگسراي امام رضا (ع) سرخس و کتابخانه امام رضا(ع) در بروجرد و بيرجند به یاد سردار اسلام برگزار کردند.
همچنین در مشهد نیز کتابخانه های کتابخانه زینبیه و مسجد غدیر بابا علی نیز با هدف آشنایی نسل جوان با شهدای عزیزمان در جنگ تحمیلی و شهدای بزرگوار مدافع حرم به برگزاری نمایشگاه مفهومی اقدام کردند.
«حاج قاسم: جستاري در خاطرات حاج قاسم سليماني»، «مرا صبورا صدا بزن»، «كلاه آبي»، «مديريت توحش: مانيفست داعش»، «خلاصه خوبي ها: گفت و گو با سركار خانم مرضيه نبي اللهي نجف آبادي همسر سردار شهيد عليرضا عاصمي»، «ديدم كه جانم مي رود»، «يادداشتهاي سفر شهيد صياد شيرازي (مأموريتهاي ميداني معارف جنگ)»، «جرعه نوشان "بازتاب سيره نظري و عملي مولاي متقيان در انديشه و كردار سرداران شهيد استان خراسان"» از جمله آثاری است که بازدید کنندگان می توانند در نمایشگاه های برگزار شده به آن دسترسی داشته باشند.
همچنین «دلاورمردان روزهاي سخت: روايت نمونه هائي از فداكاري هاي هموطنانم در كردستان و آذربايجان غربي»، «پسرك فلافل فروش: زندگينامه و خاطرات طلبه ي جانباز، شهيد مدافع حرم محمدهادي ذوالفقاري»، «مردها زود بزرگ مي شوند: بر اساس زندگي شهيد ابوالفضل رفيعي»، «سرنوشت خونين: خاطرات شهيد مدافع حرم سيد محمد قاسم حسيني»، «فاطميون: زندگينامه و حكايت هاي شنيدني از چهل شهيد لشكر فاطميون» نیز از دیگر آثاری است که در نمایشگاه های مذکور در دسترس بازدید کنندگان قرار دارد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید