آیت‌الله صدیقی:

شهادت سردار سلیمانی بستری مهم در گام دوم انقلاب ایجاد کرد

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۶
امام‌جمعه موقت تهران گفت: شهادت سردار سلیمانی تحول و بستر مهم و جدیدی را در مسیر گام دوم انقلاب رقم زد و جریان سازی جهانی مبارزه با استکبار را تقویت کرد.

آیت‌الله کاظم صدیقی امام‌جمعه موقت تهران در مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) و هفتمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که شامگاه پنج‌شنبه در مسجد دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد، اظهار کرد: خونی که قیامت به پا کرد خون تنها یک شخص نبود بلکه خون یک ملت بود. فردی که مجاهدانه در مسیر خدا مجاهدت کرد و حراست مرزهای اسلام را بیش از 40 سال بر عهده داشت، نورانیتی عظیم داشت که با شهادتش منفجر شد و عالم را درنوردید.
وی افزود: شهادت سردار سلیمانی تحول و بستری جدید را در مسیر گام دوم انقلاب رقم زد و جریان سازی جهانی مبارزه با استکبار را تقویت کرد.
آیت‌الله صدیقی بیان کرد: داغ از دست دادن شهید سلیمانی بسیار سنگین بود، بعد از رحلت امام خمینی(ره) کسی اشک رهبر معظم انقلاب را ندیده بود، اما اشک ایشان هنگام نماز دل همه را سوزاند.
وی تصریح کرد: ضرب شصتی که هم‌سنگران سردار دل‌ها از مکتب اسلام بر پیکره جریان استکبار نشان دادند سیلی به ترامپ نبود بلکه سیلی به جریان استکباری غرب بود. اولین میوه شهادت این سردار بزرگ عملیات کوبنده ایران بود.
امام‌جمعه موقت تهران ادامه داد: رسول اکرم (ص) بیان داشته‌اند با دو دسته دشمن باید مبارزه کرد و مبارزه با منافقین یکی از این دسته‌ها است. حضرت زهرا (س) پرچم‌دار عرصه نبرد با منافقین بود و همان‌طور که عنوان‌شده توسط منافقین به شهادت رسیدند.
 شایان‌ذکر است، در ادامه مراسم مداحان اهل‌بیت(ع) حاج مجتبی میر جلیلی و کربلایی سعیدپور محمد ذکر مصیبت حضرت زهرا (س) را قرائت نمودند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود