به همت مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان آستان قدس رضوی،

سمينار آموزشي «رمزگشايي رفتار مخاطب و ارتباط مؤثر» برگزار شد

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۵
به همت مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان آستان قدس رضوی سمينار آموزشي «رمزگشايي رفتار مخاطب و ارتباط مؤثر بر اساس الگوي بین‌المللی ديسك» برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، به همت مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان آستان قدس رضوی سمينار علمي- آموزشي «رمزگشايي رفتار مخاطب و ارتباط مؤثر بر اساس الگوي بین‌المللی ديسك» شامگاه چهارشنبه در محل سالن اجتماعات شهيد علی‌اصغر اكبري این مرکز با حضور سید آل طه برگزار شد.
در اين سمينار علمي- آموزشي فراگيران با مفاهيم تقسیم‌بندی چهار مدل رفتاري انسان و شيوه شناخت مدل خود و مدل ديگران و نيز نحوه تأثیرگذاری و برخورد با هر مدل رفتاري آشنا شدند و آموزش‌هایی درباره شناخت كامل ابزار ديسك و كاربرد آن در ارتباطات خانوادگي و شغلي، تشخيص الگوي رفتاري مخاطب خاص و نحوه مذاكره و متقاعدسازي انواع گروه‌های رفتاري ارائه شد.
خصوصيات و ویژگی‌های عمومي فرد و شناخت نقاط قوت و قابل ‌بهبود، نحوه ارتباط با فرد و افزايش قدرت تطبيق با مدل رفتاري مخاطب، تجزیه ‌و تحلیل شغلي افراد به ‌منظور نيازسنجي و برنامه‌ریزی آموزشي، كمك در شناسایی استعدادها براي جانشين پروري، نحوه ايجاد انگيزش در افراد و مديريت بهتر تیم‌های كاري از دیگر مباحث این سمینار بود.
شایان به ذكر است كه مطابق ابزار ديسك كارمندان و مديران سازمان می‌توانند از رفتارهاي سازماني خود ارزیابی بسيار معتبري را ارائه داده و به بالا رفتن سطح ارتباطات مؤثر آن‌ها و نيز توسعه پايدار سازمان كمك كرده و درنتیجه كيفيت كار را افزايش دهند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید