به مناسبت بزرگداشت مقام شهید والامقام سردار سلیمانی

نسخه های خطی اهدایی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به مقام معظم رهبری رونمایی می شود

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۱
دبیر رونمایی از آثار نفیس سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی به مناسبت بزرگداشت مقام شهید والامقام سردار حاج قاسم سلیمانی از رونمایی نسخه‌های خطی اهدایی این شهید به مقام معظم رهبری در چهل و یکمین برنامه سه شنبه‌های فرهنگی خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، مهدی قیصری نیک به خبرنگار ما گفت: در این برنامه فرهنگی که 24 دی ماه ساعت 9 صبح در محل موزه قرآن و هدایای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برگزار خواهد شد، مصطفی خاکسار قهروردی قائم مقام آستان قدس رضوی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.
وی همچنین به رونمایی از پایگاه موضوعی با عنوان سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني در سامانه كتابخانه ديجيتال در این برنامه از سه شنبه های فرهنگی اشاره کرد که در آن علاوه بر كتاب، مقاله، عكس، فيلم، به معرفی و سخنرانی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، خاطرات همرزمان و رشادت‌های اين سردار سرافزار پرداخته شده است.
قیصری تصریح کرد: در گنجینه رضوی تعدادی آثار فرهنگی و هنری وجود دارد که توسط سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به مقام عظمای ولایت اهداء شده و معظم له به آستان مقدس رضوی تقدیم کردند که در این جلسه از سلسله برنامه‌های سه‌شنبه‌های فرهنگی سه نسخه خطی اهدایی شهید حاج قاسم سلیمانی معرفی و رونمایی می‌شود.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود