طرح «هر روز یک کتاب» در فروشگاه الکترونیکی «به‌نشر» اجرا می‌شود

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۶
طرح «هر روز یک کتاب» شامل تخفیف 25 درصدی فروش کتاب در فروشگاه الکترونیکی به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در سطح کشور اجرا می‌شود.

به گزارش آستان‌نیوز، این طرح با هدف دسترسی آسان مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در اقصی نقاط کشور برای نخستین بار اجرا می ‌شود که در این طرح هر روز یکی از تولیدات به‌نشر از طریق اشتراک در شبکه‌های اجتماعی انتشارات به ‌نشر، معرفی و توضیحات آن ارائه می‌شود که در سایت فروشگاه الکترونیکی این انتشارات با تخفیف 25 درصدی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
 حدود دو هزار عنوان کتاب از تولیدات به‌نشر در حوزه‌های دین و معارف اسلامی، ادبیات انقلاب اسلامی، ادبیات پایداری و مقاومت، ارزش‌های نظام ولایی، رمان‌های رضوی و ... در قالب‌های ادبی متنوع و برای رده‌های سنی عمومی، کودک و نوجوان با توجه به نیاز مخاطب و مناسبت‌های تقویمی انتخاب و بر روی سایت بارگذاری شده است.
 در حال حاضر به مناسبت فرار سیدن دهه فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا(س) معرفی و ترویج آثاری همچون «مکتب دار بزرگ» روایتی داستانی از زندگی سراسر جهاد بانو سیده فاطمه طاهایی (سید خاموشی) با تخفیف 25 درصدبه علاقه‌مندان عرضه می‌شود.
 کتاب‌های «پیراهن دوستی»؛ هشت قصه از زندگی حضرت زهرا(س)، «سیره فاطمی»، «یک نفر تو را دوست دارد(2)»؛حضرت فاطمه(س)، «حکمت‌های فاطمی»؛ ترجمه و توضیح چهل حدیث از حضرت فاطمه(س) و «با علی یا علی»؛ فاطمه زهرا (س)  نیزبا تخفیف 10 درصد به مدت محدود در دسترس مخاطبان قرار دارد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید