سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی عنوان کرد؛

بسیج امکانات آستان قدس رضوی برای خدمت‌رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۶
سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی از بسیج امکانات و ظرفیت‌های این آستان مقدس برای خدمت‌رسانی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، در پی جاری شدن سیل در استان سیستان و بلوچستان، عصر امروز دوشنبه 23 دی ماه سرپرست معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی با حضور در مناطق سیل زده این استان به ارزیابی شدت حادثه و نیازهای حادثه دیدگان پرداخت.
حامد صادقی در حاشیه این سفر در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه تیم‌های پزشکی، خدمت رسانی و خادمیاران رضوی مشغول خدمت رسانی به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان هستند، افزود: تولیت آستان قدس رضوی از ساعات اولیه وقوع سیل پیگیر موضوع سیل این استان بوده و بر اساس دستورات و تأکیدات ایشان امکانات و ظرفیت‌های آستان قدس برای خدمت به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان بسیج شده است.
وی گفت: در جلسه‌ای که عصر امروز با نمایندگان ارگان‌های مختلف برگزار شد، نواحی پر خطر و دارای اولویت کمک‌رسانی و همچنین نیازهای اولیه مردم منطقه شناسایی شد.
معاون محرومیت زدایی آستان قدس رضوی تصریح کرد: البسه گرم، پتو و وسایل گرمایشی نیاز اولیه مردم مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان است، که مقرر شد معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی با اختصاص مبلغ 20 میلیارد ریال این اقلام را تهیه و در اختیار مردم آسیب دیده قرار دهد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید