امشب با حضور زائران و مجاوران صورت می‎گیرد؛

مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت و سانحه هوایی در حرم رضوی برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۰
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: امشب پس از نماز مغرب و عشاء مراسم شب هفتم شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و بزرگداشت جانباختگان سانحه هوایی و حادثه کرمان در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین شریعتی‎نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، اظهار کرد: حادثه‎ کرمان و سانحه هواپیمای اکراینی که منجر به جانباختن جمعی از هموطنانمان شد، قلب تمام ملت ایران را به درد آورد و حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) نیز در راستای بزرگداشت و یاد بود این عزیزان تاکنون برنامه‎های متعددی را برگزار کرده است.
وی ادامه داد: امشب نیز در راستای بزرگداشت این عزیزان بعد از نماز مغرب و عشاء ویژه برنامه‌ای با حضور عموم زائران و مجاوران در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حسین قرنی به ایراد سخنرانی و مهدی رسولی به مدیحه سرایی خواهد پرداخت.
حجت‌الاسلام والمسلمین شریعتی‎نژاد خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم دعای توسل با نوای مهدی رسولی قرائت می‌شود و صوت و تصویر آن نیز به صورت زنده از طریق نمایشگرهای پهن‌پیکر در صحن‌ها و رواق‌ها پخش خواهد شد.

 

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید