مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان مطرح کرد:

لزوم تبیین اندیشه‌های بلند استکبارستیزی سردار شهید سلیمانی برای نسل جوان

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۰
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر لزوم تبیین اندیشه‌های استکبارستیزی این سردار پرافتخار و شهدای این راه برای نسل جوان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان، دکتر سیدحسین صابری، در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش که در مصلی صاحب الزمان(عج) شهر باغین کرمان برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار ما، شهید سلیمانی را یکی از سرمایه‌های گرانقدر نظام جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با استکبار جهانی و ایادی آنها عنوان کرد و گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها سال‌ها به دنبال شهادت سردار سلیمانی بودند، اما این سردارشهید بدون واهمه از شهادت، فعالیت خود را همچنان ادامه می‌داد تا اینکه توسط تروریست‌های آمریکایی به شهادت رسید.
وی افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با شکست داعش در عراق و سوریه علاوه بر نشان دادن قدرت محور مقاومت، تمام برنامه‌های آمریکا برای استفاده از این گروه تروریستی در راستای منافع خود در منطقه را بر هم زد و این مسئله باعث شد تا آمریکایی‌ها از مدت‌ها قبل ترور سردار را در دستور کار خود قرار دهند.
صابری، حضور و نقش‌آفريني محور مقاومت برای ناکام گذاشتن طرح‌هاي غربي – عربي را در چند سال اخير مهم ارزیابی کرد و گفت: جبهه مقاومت به رهبری سردار سلیمانی توانست نقش خود را به عنوان متغيري مستقل و غيرقابل چشم پوشي تثبيت كند.
وی ادامه داد: سرنگوني نظام حاکم در سوريه، به آشوب كشاندن عراق، تضعيف حزب الله در لبنان و ده‌ها طرح ديگر، تنها با جان فشاني‌ها و تلاش‌هاي خستگي ناپذير نيروهاي مقاومت و در راس آنها سردار سلیمانی با شكست مواجه شد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمان، با اشاره به برگزاری مراسم شکوهمند تشییع پیکر سردار سپهبد قاسم سلیمانی تصریح کرد: مردم قدرشناس ایران و هم استانی‌های سردار سلیمانی با هوشیاری و غیرت مثال زدنی نشان دادند که همواره قدرشناس فداکاری‌های این سرباز بی ادعای وطن هستند و خادمیاران رضوی نیز در کنار سایر آحاد مردمی با حضور باشکوه خود در این مراسم با آرمان‌های شهید سپهبد قاسم سلیمانی تجدید میثاق کردند.

 

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید