ثبت‌نام سي و پنجمين جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجويان كشور

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۶
ثبت‌نام سي و پنجمين جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجويان كشور در تمام دانشگاه‌‌هاي دولتي و غيرانتفاعي تحت پوشش وزارت علوم، تحقيقات و فناوري آغاز شد.

به گزارش آستان نیوز، ثبت‌نام مرحله دانشگاهي سي و پنجمين جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجويان از اول دي ماه 1398 آغاز و تا 30 بهمن ماه ادامه دارد.
طبق دستورالعمل اجرايي جشنواره برگزاري مرحله دانشگاهي‌(بخش آوايي) جشنواره در دي و بهمن ماه سال‌ جاري، آزمون رشته‌هاي حفظ بخش آوايي و نيز رشته‌هاي بخش معارفي، هم‌زمان در تاريخ پنجم اسفند ماه برگزار مي‌شود و زمان دريافت تمامي آثار بخش‌هاي هنري، پژوهشي، فناوري و ادبي از نيمه دوم اسفند ماه تا پايان خرداد ماه سال ‌جاري است.
ارتقاي سطح فرهنگ قرآني و اسلامي و اعتلاي اخلاق و ايمان ديني در دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي، ايجاد انس و الفت بيش ‌از پيش دانشجويان دانشگاه‌ها با قرآن و عترت، تقويت و توسعه فضاي معنوي و قرآني در دانشگاه‌هاي سراسر كشور، ارج‌گذاري به فعاليت‌هاي قرآن و عترت و تشويق نخبگان ديني و قرآني دانشگاه‌ها و شناسايي و معرفي استعدادهاي برجسته قرآن و عترت دانشجويان به جامعه دانشگاهي از جمله اهداف برگزاري جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجويان كشور است.
عموم دانشجويان علاقه‌مند جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌نام در سي و پنجمين جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجويان كشور مي‌توانند تا 30 بهمن ماه 98 به دفتر امور فرهنگي در دو پرديس خواهران و برادران دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) مراجعه کنند.
يادآور مي‌شود؛ در سي و چهارمين جشنواره سراسري قرآن و عترت هفت تن از دانشجويان دختر پرديس رضوان، موفق به حضور در مرحله كشوري شدند كه در رقابت با 450 دانشجوي نخبه قرآني سراسر كشور، رتبه اول و چهارم اين مسابقات در رشته‌‌هاي آشنايي با مفاهيم صحيفه سجاديه و مناجات‌خواني را كسب كردند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید