تولیت آستان قدس رضوی با خانواده‌های شهدای سانحه سقوط هواپیما و حادثه غم‎بار کرمان دیدار کرد

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۵
تولیت آستان قدس رضوی طی سفری به استان کرمان، با حضور در منزل خانواده‎های شهدای سانحه سقوط هواپیما و جانباختگان حادثه غم‎بار کرمان، با آن‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی ضمن دیدار با خانواده شهید امیرمرادی از شهدای سانحه سقوط هواپیما و نیز خانواده‌های پورمحمد علی و قریه میرزایی، از جانباختگان مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان، از آن‌ها دلجویی کرد.
حجت‌الاسلام مروی در دیدار با والدین شهید دکتر امیرمرادی ضمن ابراز همدری با آن‌ها و دعوت به صبر و شکیبایی بر مصیبت، گفت: ما خود را در این غم و مصیبت بزرگ شریک می‌دانیم و در کنار شما هستیم و در کنار مرقد شریف رضوی دعاگویتان خواهیم بود.
تولیت آستان قدس رضوی همچنین در دیدار با خانواده‌های «پورمحمد علی» و «قریه میرزایی» از جانباختگان حادثه کرمان با بیان سخنانی ضمن تسلی خاطر بستگان آن‌ها، گفت: تحمل چنین مصیبتی بسیار دشوار است و تمام ملت ایران در غم شما شریک و سهیم هستند.
گفتنی است، شهید دکتر امیرمرادی چند روز قبل از شهادت، تدارک زیارت حرم حضرت رضا(ع) را دیده بود که برای شرکت در مراسم شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان ماند و موفق به زیارت نشد. به همین منظور تولیت آستان قدس رضوی ضمن اهدای سنگ مضجع شریف حضرت ثامن‌الحجج(ع) از این خانواده برای حضور در مراسم غبارروبی حرم مطهر رضوی دعوت کرد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود