با حضور جامعه قرآنی مشهد مقدس؛

محفل انس با قرآن کریم یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی در حرم مطهر رضوی برگزار شد

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۵
محفل انس با قرآن کریم یاد بود سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای جبهه مقاومت، شهدای سانحه هوایی و جانباختگان حادثه کرمان در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، این محفل نورانی در ادامه سلسله محافل انس با قرآن کریم به یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای جبهه مقاومت، شهدای سانحه هوایی و جان‌باختگان حادثه کرمان امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در محل دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی برگزار شد.
در این محفل قرآنی که با حضور پرشور جامعه قرآنی مشهد همراه بود، در ابتدا حجت‌الاسلام تقی حسین‌زاده کارشناس قرآنی حرم مطهر رضوی به تبیین جایگاه شهید از منظر قرآن پرداخت، در ادامه نیز سینا فتحی قاری نوجوان و خوش الحان آستان قدس رضوی آیاتی از سوره مبارکه حج را با صوتی زیبا و دلنشین تلاوت کرد و سپس مراسم با تلاوت آیاتی از سوره مبارکه نساء توسط حاج حمید شاکرنژاد قاری بین‌المللی و ممتاز آستان قدس رضوی ادامه پیدا کرد.
پخش کلیپی با موضوع رشادت‌های حاج قاسم سلیمانی، اجرای برنامه عزاداری و سوگواری با مداحی و مدیحه سرایی حسین خانی مداح و ذاکر اهل‌بیت(ع) و اجرای تواشیح توسط گروه همخوانی«سیرت‌النبی» از دیگر برنامه‌های این محفل قرآنی بود.
در این مراسم شرکت کنندگان با قرائت فاتحه و تلاوت آیات نورانی وحی یاد سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، شهدای مقاومت، شهدای سانحه هوایی و جان‌باختگان حادثه کرمان را گرامی داشتند و از درگاه ایزد منان برای آنها غفران و علو درجات را خواستار شدند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود