آئین نکوداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همت خادمیاران شهرستان مهریز برگزار شد

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۶
مراسم سوگواری ایام فاطمیه و آئین بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت به همت کانون خواهران خادمیاران رضوی در مهریز یزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از استان یزد؛ در این مراسم که شب گذشته در مهدیه بیدک برگزار شد، طاهره رشیدنیا؛ از کارشناسان علوم قرآنی در جمع بانوان خادمیار عنوان کرد: برای جلوگیری از عدم تکرار تاریخ مظلومانه زندگی امامان معصوم(ع)، همیشه باید پشتیبان ولایت ‌فقیه باشیم.

وی در ادامه با اشاره به جنایت‌های آمریکا علیه بشریت در طول تاریخ افزود: کشتار سرخ‌پوستان، سیاه‌پوستان و مسلمانان جهان توسط این رژیم از بدترین نسل‌کشی‌ها در جهان است.

رشیدنیا با تاکید بر اینکه فریاد مرگ بر آمریکا را می‌توان با دلایل عقلانی و برپایه قرآن ثابت کرد، گفت: نگاهی به صفحات تاریخ نشان‌دهنده آن است که تمامی این جنایات فجیع در پوشش حقوق بشر، آزادی، امنیت انسانی و با شعار انسان‌دوستانه به ثبت رسیده است.

در ادامه این مراسم بانوان خادمیار با بستن سربندهای یا فاطمه الزهرا(س) و یا اباعبدالله(ع)، ضمن تجدید میثاق با ائمه اطهار(ع) از خداوند متعال تعجیل ظهور منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج) را درخواست کردند.

گفتنی است؛ کانون خادمیاران رهپویان حرم با اجرای سرودهای مذهبی، زحمات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را در ایجاد امنیت گرامی داشتند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود