به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

کتاب «مدیریت جهادی» منتشر شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۸
کتاب «مدیریت جهادی» منظومه فکری رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به همت اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و با همکاری مرکز مطالعات راهبردی رهیافت ولایت منتشر شد.

به گزارش آستان نیوز، با مروری بر سخنان و دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) طی سال‌های گذشته این نکته آشکار می‌شود که مدیریت جهادی در تداوم راهبرد بلند مدت معظم له در تقویت و تثبیت فرهنگ روحیه مجاهدت و ایثار قرار دارد، از سوی دیگر تاکید بر مفهوم نوینی به نام مدیریت جهادی در کنار ایجاد گفتمانی کاربردی و عمل‌گرا را می توان ابزاری برای ترسیم افق حرکت انقلابی دانست.
 معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با همکاری مرکز مطالعات راهبردی رهیافت ولایت در راستای تبیین و عملیاتی شدن این راهکارهای اقدام به چاپ کتاب «مدیریت جهادی» از گزیده بیانات معظم له کرد.
کتاب «مدیریت جهادی» متشکل از گزیده بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است که در سه فصل فرهنگ جهادی، کار جهادی و مدیریت جهادی جمع بندی و  در شمارگان 1000 در اختیار مخاطبین قرار گرفته است.
در بخشی از این اثر بیان شده است: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایران، روحیه جهادی به عنوان راهکار ایستادگی در برابر دشمنان و حل مشکلات متنوع کشور، مبنای بسیاری از حرکتهای ملی‌ قرار گرفت و موجب موفقیت و پیشرفت در آن زمینه شد و  مفهوم مدیریت جهادی در قالب یک الگوی بومی مدیریتی متعلق به انقلاب اسلامی و برآمده از تجارب مقاطع سخت انقلاب (مبارزه، تثبیت انقلاب، دفاع مقدس، سازندگی و عدالت خواهی) می‌تواند از چارچوب یک اصلاح مفهوم نظری یا نظریه فراتر  رفته و جنبه عینی و عملی به خود گیرد، الگویی که مبانی، زمینه ‌ها و مولفه‌های آن از زوایای گوناگون مورد بحث و دقت قرار گرفته و کار آمدی خود را در مقام عمل به اثبات رسانده است.
روش‌های دریافت کتاب شامل مراجعه به کانال تولیدات فرهنگی حرم مطهر رضوی در تمامی پیام‌رسان‌های ایرانی به آدرسrazavi_tv @ ، مراجعه به سایت‌razaviarchive.aqr.ir ، دانلود از طریق شرکت در مراسم حرم مطهر ، مراجعه به كيوسك‌های اطلاع‌رسانی فرهنگی مستقر در سطح حرم مطهر رضوی و مراجعه به پاتوق كتاب ميهمانسراي انديشه واقع در ايوان باب الهادي صحن جامع رضوي است.
یادآور می شود؛ تولیدات فرهنگی اعم از تولید کتاب، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌های مختلف انجام می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید