در پنجمین جلسه از سلسله جلسات «زندگی به سبک رضوی»

کتاب «تا ابد با تو می مانم»رونمایی شد

۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۸:۱۶
در پنجمین جلسه از سلسله جلسات «زندگی به سبک رضوی» ویژه زوج‌های جوان به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی و همکاری «به‌نشر» از کتاب «تا ابد با تو می مانم»رونمایی شد.

به گزارش آستان نیوز، شب گذشته در پنجمین جلسه از سلسله جلسات «زندگی به سبک رضوی» که با حضور سردار اکبر نجاتی، سردار محمود باقرزاده و جمعی از نومزدوجین با میزبانی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در حرم مطهر برگزار شد؛ از کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» رونمایی شد.
مریم عرفانیان نویسنده کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: این کتاب سرشار از درس‌های مختلف زندگی است که جوانان می‌توانند با مطالعه این کتاب راهکارهای مفید برای زندگی مشترکشان کسب کنند.
وی کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» را  یک حماسه همراه با عرفان برشمرد و اظهار کرد: دوران جمع‌آوری این اثر گنج زندگی من است چرا که تک تک اتفاقات و خاطراتی که در این کتاب درج شده مملو از درس است.
نویسنده این اثر افزود: من در جمع آوری این اثر نگارنده سخنان خانم مقدس بودم و مطالب بسیار ارزشمندی را با روایت‌گری ایشان به رشته تحریر درآوردم.
عرفانیان گفت: مهارت تصمیم‌گیری در دوراهی‌های زندگی، صبر، توکل، مدارا کردن، احترام به والدین و داشتن حیا مهمترین درس‌های کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» است.
یاد آوری می‌شود؛ کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» بخشی از خاطرات مریم مقدس همسر سردار جانباز اکبر نجاتی را در خود جای داده و در 26فصل، 247صفحه‌ و در قطع رقعی، با تیراژ یک هزار نسخه از سوی به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید