خمیرمایه رضوی، شرکت برتر جشنواره ملی برگزیدگان زنجیره آرد و نان کشور شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۳
مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی از انتخاب این مجموعه به عنوان شرکت برتر کشور در جشنواره ملی برگزیدگان زنجیره گندم، آرد و نان خبر داد.

احسان اژدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در این همایش که در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، از تولیدکنندگان برتر گندم، آردسازان، نانوایان و صنایع مرتبط و نیز تولیدکنندگان فرآورده های آردی سطح کشور تقدیر و شرکت خمیرمایه رضوی به عنوان شرکت برتر ملی برگزیده شد.
وی ادامه داد: جشنواره ملی تقدیر از برگزیدگان زنجیره آرد و نان کشور که توسط شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و با هماهنگی کانون هماهنگی فروش صنعت و بازار آرد و نان و همچنین اتحادیه ها و وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شده، زمینه مناسبی را برای معرفی فعالان صنایع مرتبط با آرد و نان و در نتیجه ترغیب سایرین برای افزایش کیفیت و کمیت فعالیت های خود فراهم کرده است.
مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به ملاک های انتخاب شرکت های برگزیده در این جشنواره خاطرنشان کرد: ملاک های انتخاب بر اساس کیفیت تولید، خدمات ارائه شده به مشتریان و رضایت نسبی نانوایان و اداره صمت و بازرگانی دولتی بوده است.
وی ادامه داد: حدود 400 هزار تامین کننده گندم در کشور فعالیت می کنند و قابلیت ذخیره سازی حدود 20 میلیون تن گندم در کشور وجود دارد.
اژدری با بیان اینکه ظرفیت آردسازی کشور حداقل 2 برابر تولید فعلی است، افزود: با توجه به شرایط تحریم حاکم بر کشور، لزوم تقویت صنعت آرد و نان به دلیل تولید بیشتر، دستیابی به خودکفایی و حتی استفاده از توان صادراتی، بیش از پیش احساس می شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید