تجهیزات واحد آندوسکوپی دارالشفای امام رضا(ع) به‌روزرسانی شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۹
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آغاز به کار مجدد واحد آندوسکوپی دارالشفای امام رضا(ع) با تجهیزات جدید خبر داد.

ناصر سرگلزایی در آستانه میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا(س) در گفت‌وگو با آستان نیوز ابراز کرد: با پیگیری‌های این مؤسسه درمانی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، دستگاه جدید آندوسکوپی با هزینه یک میلیارد و 300 میلیون ریال برای دارالشفای امام رضا(ع) در سال جاری خریداری شد.
وی ادامه داد: با خریداری این دستگاه، خدمات واحد آندوسکوپی دارالشفای امام رضا(ع) شامل گزارش‌ها، تصویرها و  امکانات ضدعفونی بر اساس استانداردهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به‌روز شد تا این واحد پس از مدتی وقفه مجدد به مراجعان خدمات‌رسانی ‌کند.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی اضافه کرد: این واحد امکان آندوسکوپی از مجاری گوارشی فوقانی شامل مری و معده را زیر نظر پزشک فوق تخصص گوارش با پوشش بیمه و هزینه مناسب دارد.
سرگلزایی با اشاره به فعالیت واحد آندوسکوپی در دارالشفای امام رضا(ع) از زمان افتتاح این مرکز درمانی در ساختمان فعلی آن در خیابان شیرازی مشهد گفت: این واحد از آذرماه سال جاری با به‌روزرسانی تجهیزات فعالیت خود را به‌ طور آزمایشی مجدد آغاز کرد. در حال حاضر نیز به‌ طور متوسط روزانه سه آندوسکوپی در آن انجام می‌شود.
وی افزود: واحد آندوسکوپی دارالشفای امام رضا(ع) با همکاری سه پزشک فوق تخصص گوارش(هر روز یک پزشک)، یک پرستار و یک بهیار در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت 11 تا 15 در طبقه اول این مرکز درمانی در جوار حرم مطهر رضوی آماده خدمات‌رسانی به مراجعان است.
لازم به ذکر است، مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در کنار ارائه خدمات متنوع پزشکی به زائران و مجاوران در دارالشفای امام رضا(ع)، افزایش کمی و کیفی خدمات بخش‌های مختلف این مرکز درمانی و ارتقای تجهیزات آن را در دستور کار دارد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید