حضور پرشور خادمیاران رضوی استان اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۷
خادمیاران رضوی استان اصفهان همراه با مردم ولایتمدار این استان، در راهپیمایی چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از اصفهان، خادمیاران رضوی همراه با مردم غیور و شهیدپرور استان اصفهان با در دست داشتن پلاکاردها و پارچه‌ نوشته‌هایی‌ با مضامین استکبارستیزی، دفاع از مظلومان عالم و حمایت همه جانبه از رهبر معظم انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ، پرشورتر از همیشه در راهپیمایی چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران حضور یافتند و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.
خادمیاران رضوی استان اصفهان در راهپیمایی سراسر استان حضور یافتند و با همراهی مردم، پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بر آسمان مقدس استان به اهتزاز درآورند و حماسه‌ای دیگر خلق کردند.
پیر و جوان، زن و مرد، با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین «۲۲ بهمن ماه یوم ‌‌الله» و «ای رهبر آزاده آماده‌ایم، آماده» پیام خود را به گوش جهانیان رساندند.
در همین حال، مردم و خادمیاران رضوی شهرستان چادگان در غرب اصفهان، همپای سایر هموطنان، به سردمداران کاخ سفید اعلام کردند که همچون چهار دهه پیش، به سیاست‌های استکباری و سلطه طلبی شیطان بزرگ معترضند و اعتمادی به آنان ندارند.
خادمیاران رضوی و مردم ولایتی شهرضا نیز با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، وحدت و همدلی، روحیه انقلابی‌گری، استکبارستیزی، حق طلبی، بصیرت، بیداری و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتند.
در همین حال خادمیاران رضوی سمیرم واقع در جنوب غربی اصفهان با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «22 بهمن ماه، یوم الله یوم الله» سر دادند و یک صدا پایبندی خود را به انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام خمینی(ره) فریاد زدند و تبعیت خود را از مقام معظم رهبری اعلام کردند.
مردم و خادمیاران رضوی همیشه در صحنه فلاورجان نیز هم با سردادن شعارهایی «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی و میثاق دوباره‌ی خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.
همچنین در دیگر شهرستان‌های استان اصفهان از جمله نایین، اردستان، کوهپایه، نجف آباد و فریدن خادمیاران رضوی همراه با مردم غیور استان اصفهان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.
گفتنی است، مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان با نقاره‌زنی خادمیاران رضوی در میدان امام همراه بود که این حرکت نمادین و روحانی، حال و هوای رضوی و عرض ارادت به محضر آقا علی بن موسی الرضا(ع) را در اصفهان ایجاد کرد و فضا پر از عطر بهشتی رضوی شد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود