برگزاری آزمون پایان دوره مشاوره گروهی ویژه خادمیاران حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۶
آزمون پایان دوره کارگاه‌های مشاوره گروهی ویژه خادمیاران حرم مطهر رضوی برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، آزمون پایان دوره آموزشی کارگاه‌های مشاوره گروهی خادمیاران حرم مطهر رضوی که از آذر ماه سال جاری آغاز شده بود، صبح امروز با حضور خادمیاران شرکت کننده در این دوره آموزشی برگزار شد.
خادمیاران حرم مطهر رضوی که در بخش‌های مختلف این آستان مقدس در حال خدمت هستند، در طول یک دوره آموزشی دو ماهه در کارگاه‌های مشاوره ویژه خادمیاران با موضوع  فضای مجازی و رسانه، روان‌شناسی و ارتباط موثر، روان‌شناسی و مهارت‌های زندگی و مهارت‌های پیش از ازدواج  شرکت کردند.   
تقویت مهارت‌های همسران، روان شناسی و مهارت کنترل خشم، روان شناسی و تربیت فرزندان، مهارت خودآگاهی و مهارت چگونگی برخورد با افسردگی از دیگر کارگاه‌های مشاوره گروهی ویژه خادمیاران حرم مطهر رضوی بود.  
در این دوره آموزشی خادمیاران حرم مطهر رضوی همچنین با روان‌شناسی و روابط همسران، بررسی مسائل و عوامل خیانت، حل تعارضات همسران، مهارت‌های ارتباطی همسران و مهارت چگونگی رفتار با فرزند نوجوان نیز آشنا شدند.
گفتنی است؛ این دوره آموزشی با حضور 350 خادمیار حرم مطهر رضوی روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته در محل کلینیک آستان مهر رضوی(واحد غدیر) واقع در طبقه فوقانی بازار الغدیر حرم مطهر رضوی برگزار شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید