شرکت نان قدس رضوی صادرکننده نمونه استان خراسان رضوی شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۳
شرکت نان قدس رضوی به عنوان صادرکننده نمونه و برتر استان خراسان رضوی انتخاب شد.

محمد صادق مروارید مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این شرکت از بین 80 شرکت حاضر در استان از سوی اتاق بازرگانی صنایع و معادن خراسان رضوی، سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی و همچنین اتحادیه صادرکنندگان خراسان این موفقیت را کسب کرده است.
وی درباره مولفه های مهم در انتخاب عنوان صادرکننده نمونه تصریح کرد: مبلغ صادرات صورت گرفته، حجم و تعداد کالای صادر شده، رفع تعهدات ارزی و انجام صادرات بر اساس ضوابط سازمان های ذیربط، از جمله این مولفه ها به شمار می رود.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: این شرکت از ابتدای تاسیس تاکنون 8 بار به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب شده که طی سال های 1397 و 1398 به صورت پیاپی بوده است.
وی با اشاره به رشد 6 درصدی صادرات صورت گرفته توسط این شرکت در 10 ماهه نخست امسال در مقایسه با سال گذشته، خاطرنشان کرد: محصولات شرکت نان قدس رضوی به کشورهای عراق، پاکستان، کشورهای آسیای میانه، افغانستان و عمان صادر می شود.
مروارید نیازسنجی بازارهای هدف را از جمله اقدامات صورت گرفته به منظور گسترش بازارهای صادراتی در سال جاری عنوان کرد و افزود: تولید محصول مطابق فرهنگ مصرف بازارهای صادراتی، یکی دیگر از این فعالیت ها به شمار می رود، علاوه بر این می توان بازاریابی بیشتر و تمرکز بر استفاده از توان شرکت هایی با امکانات توزیع بیشتر را نام برد.
وی درباره موفقیت های شرکت نان قدس رضوی در سال جاری گفت: این مجموعه موفق شده عناوین واحد نمونه صنعتی سال 1398 را از سوی استانداری خراسان و خانه صنعت و معدن خراسان و نیز برند شایسته تقدیر سال 1398 را از سوی اتاق بازرگانی خراسان و انجمن مدیران صنایع خراسان دریافت کند.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی افزود: واحد نمونه تحقیق و توسعه برتر سال جاری، عنوان دیگری است که سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان رضوی به این شرکت اعطا کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید