از طریق طرح مهر درخشان رضوی

۶۰ مددجوی بهزیستی استان کرمانشاه راهی مشهد مقدس شدند

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۶
معاون محرومیت‌زدایی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه از اعزام ۶۰ نفر از مددجویان بهزیستی در قالب طرح درخشان رضوی به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمانشاه، هادی سرشار با اعلام این خبر تصریح کرد: یکشنبه ۲۷ بهمن جمعی از مددجویان بهزیستی برای زیارت مضجع منور حضرت رضا(ع) و با بدرقه خادمیاران رضوی راهی مشهد مقدس شدند.
وی با اشاره به اجرای طرح اعزام زائران محروم زیارت اولی به مشهد مقدس، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شناسایی اقشار محروم جامعه است که تاکنون موفق به حضور در حرم امام رضا(ع) نشده‌اند.
سرشار با اشاره به اینکه این افراد با کمک رابطین و کانون‌های محله‌ای و منطقه‌ای شناسایی و به کانون زیارت اولی‌ها جهت اعزام معرفی می‌شوند اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۱ هزار زائر اولی به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه به حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شدند.
معاون محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه افزود: از ابتدای تاسیس تاکنون بیش از ۱۱ هزار زائر اولی در قالب ۲۵۳ کاروان به مشهد مقدس اعزام شده‌اند که از این بین زمینه زیارت ۹۰۰ زائر اولی در قالب ۲۱ کاروان طرح مهر درخشان طی سال جاری فراهم آمده است.
به گفته وی اسکان و تغذیه زائران در این سفر پنج روزه برعهده آستان قدس رضوی بوده و هزینه ایاب و ذهاب زائران توسط خیرین استان تامین شده است.
این مقام مسئول تصریح کرد: منابع طرح مهر درخشان از محل موقوفات آستان قدس رضوی بوده و ویژه افرادی است که تاکنون توفیق تشرف نداشته یا از سفر قبلی آنها حداقل ۱۰ سال گذشته باشد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود