برگزاری مراسم وداع با 2 شهید مدافع حرم در بارگاه منور رضوی

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۸
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: با حضور زائران و مجاوران ویژه برنامه بزرگداشت و وداع با پیکر نورانی 2 شهید مدافع حرم در بارگاه مطهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسین شریعتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار مجموعه‌ای از باورها، ارزش‌ها و اندیشه‌هاست که موجب شده انقلاب اسلامی در ایران شکل بگیرد، عنوان کرد: این فرهنگ متعالی توانست ملت بزرگ و دلیر ایران را سال‌ها در برابر استکبار جهانی استوار و پایدار نگه دارد و شکست‌های زیادی را بر دشمن تحمیل کند.
وی با تأکید بر اینکه برپایی مجالس بزرگداشت شهدای مدافع حرم یک وظیفه است، ابراز کرد: این ادای تکلیف که با هدف تبیین فلسفه وجودی فرهنگ ایثار و شهادت صورت می‌گیرد، یکی از ابزارهای اصلی رویارویی با جنگ نرم دشمنان و ترویج روحیه خودباوری و شجاعت دینی در میان جوانان است.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ادامه داد: ویژه برنامه وداع با پیکر نورانی 2 شهید مدافع حرم اسماعیل رضایی و علی محمد محمدی، امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در رواق امام خمینی(ره) تدارک دیده شده است که در آن مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت(ع) به روضه‌خوانی و مرثیه‌سرایی خواهند پرداخت.
وی اظهار کرد: در این مراسم با شکوه با حضور زائران و مجاوران ولایتمدار دعای توسل قرائت خواهد شد.
حسینی خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین رجائی‌خراسانی نیز در این مراسم به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود