رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی خبر داد؛

بهره‌مندی بیش از 300 نفر از آموزش‌های هنری آستان قدس رضوی

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۷
رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی از بهره‌مندی بیش از 300 هنرجو از دوره‌های آموزشی هنری واحد هنرهای قرآنی حرم مطهر رضوی در سه ‌ماهه آخر سال خبر داد.

به گزارش آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع به خبرنگار ما گفت: در سه ماهه آخر سال و در ترم زمستان واحد هنرهای قرآنی 308 نفر از علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف هنری ثبت نام و شرکت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه واحد هنرهای قرآنی شامل چهار بخش خوشنویسی، نقاشی، تذهیب و معرق است، اظهار کرد: در ترم زمستان این واحد تعداد صد و 95 نفر در رشته خوشنویسی، 68 نفر در رشته نقاشی، 30 نفر در رشته تذهیب و 15 نفر در رشته معرق ثبت نام کرده‌اند.
شجاع افزود: واحد هنرهای قرآنی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ و هنر دینی و به منظور شکوفایی استعدادهای هنری در قالب برپایی کارگاه‌های خوشنویسی، معرق، نقاشی و تذهیب به زائران حضرت رضا(ع) ارائه خدمت می‌کند.
وی یادآور شد؛ علاقه‌مندان به شرکت در کارگاه‌های آموزشی واحد هنرهای قرانی می‌توانند همه روزه در دو شیفت صبح(ویژه خواهران) و بعد از ظهر(ویژه برادران) از آموزش‌ها و خدمات این واحد واقع در اتاق شماره 2 دارالقرآن الکریم بهره‌مند شوند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود