مدیر پشتیبانی سازمان حرم مطهر رضوی تاکید کرد؛

مدارس مشهد از طریق آموزش و پرورش برای بهره‌مندی غذای متبرک اقدام کنند

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۵
مدیر پشتیبانی سازمان حرم مطهر رضوی تاکید کرد: مدارس سطح شهر مشهد از طریق آموزش و پرورش استان برای بهره‌مندی از صبحانه متبرک اقدام کنند.

علی امینی گازار در گفت‌وگو با آستان نیوز با تشریح جزئیات نحوه اقدام متولیان مدارس برای استفاده از یک وعده صبحانه متبرکی مهمانسرای حرم مطهر حضرت رضا(ع) گفت: بر اساس توافق انجام گرفته میان سازمان حرم مطهر آستان قدس رضوی و اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، بهره‌مندی از یک وعده صبحانه متبرک خوان پربرکت حضرت رضا(ع) ویژه دانش‌آموزان دختر و پسر، مطابق سهمیه اعلام شده تنها در قالب شرکت‌ در دو طرح «گفتمان دینی» و «جشن عبادت» ارائه می‌شود.
وی با بیان اینکه روزانه 500 دانش‌آموز مشهدی از خوان متبرک رضوی بهره‌مند می‌شوند، افزود: از ابتدای سال تحصیلی 98- 99 برنامه جشن عبادت(تکلیف) بخشی از دانش‎آموزان پایه سوم ابتدایی دختران و نهم پسران در حرم منور رضوی برگزار می‌شود و ضمن بهره‌مندی از غذای متبرک حضرت رضا(ع)، در جلسات گفتمان دینی شرکت می‌کنند.
امینی گازار هدف از برگزاری جلسات گفتمان دینی را ایجاد انگیزه بیشتر در دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: این طرح شامل دوره متوسطه اول و دوم در دختران و متوسطه دوم در پسران است.
این مقام مسئول همچنین تاکید کرد: متولیان مدارس نواحی هفت گانه مشهد و تبادکان برای بهره‌مندی از صبحانه حضرتی از مراجعه حضوری و مکاتبه جهت استفاده از صبحانه متبرک با این سازمان خودداری کنند و مستقیما از طریق رابط قرآن و عترت نواحی مرتبط با اداره کل آموزش و پرورش استان اقدام فرمایند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود